Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Luksemburg – Varnostni programski paket – CFT-1747 - IT Security Hardware and Software
European Investment BankLuksemburgObjavljeno dne 16. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Cilj tega Poziva na ponudbo je podeliti Okvirno pogodbo do petim (5) Dodeljevalcem storitev za dodelo specifičnih strokovnih in programskega opreme (vključno z obnovo), uporabljenih v domeni IT varnosti (izdelanih ali izdanih različnimi tretjimi dobavitelji), in za zagotavljanje povezanih storitev, povezanih s takšnimi izdelki.
CPV kodi
Security software packageComputer equipment and suppliesSoftware package and information systemsData security software packageIT services: consulting, software development, Internet and support
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Luxemburg – Információs rendszerek és szerverek – CRE_2026_068 Remplacement de la plateforme virtuelle (implémentation, support, maintenance, migration)
Creos Luxembourg S.A.LuksemburgInformation systems and serversIT services: consulting, software development, Internet and supportRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Luxemburg – Védelmi szoftvercsomag – CFT-1747 - IT Security Hardware and Software
European Investment BankLuksemburgSecurity software packageComputer equipment and suppliesSoftware package and information systemsRok v 12 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Luxemburg – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Fourniture de licences IAM
Centre des technologies de l'information de l'EtatLuksemburgSoftware package and information systemsRok v 17 dnehObjavljeno na 06. avg. 2026
Luxemburg – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Wettbewerblicher Dialog Projekt MSG-1 Zytostatika - VE6300 - Pharma-Monitoring
Hôpitaux Robert Schuman S.A.LuksemburgSoftware package and information systemsReal-time operating system software packageMedical software packageRok ni podanObjavljeno na 01. jul. 2026