Nazaj na iskanje
Italija – Zrakoplovi brez pilota – FORNITURA DI MATERIALI FINALIZZATI AL RINNOVAMENTO DELLA CAPACITÀ DI COMBATTIMENTO DELLE UNITÀ DEL GENIO DELL’ESERCITO
Comando Brigata Paracadutisti "Folgore"ItalijaObjavljeno dne 12. maj 2026
Ni danega rokaOpis
Omejena postopka, v skladu z članekom 17. Zakona o javnih pogodbah št. 208, 15. novembra 2011, namenjena dobavi materialov za obnovitev bojne sposobnosti enot inženircev vojske.
CPV kodi
Non-piloted aircraftSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentNuclear, biological, chemical and radiological protection equipmentTablet computer
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItalijaRailway equipmentRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItalijaRefuse-compaction vehiclesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItalijaPublic-service busesRok v 21 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItalijaPublic-service busesRok v 13 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026