Nazaj na iskanje
Italija – Poštne storitve – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItalijaObjavljeno dne 30. avg. 2026
32 dni preostankaOpis
Odprta postopka, v skladu z 71. in 151. členom D. lgs. št. 36/2023, za sklenitev Okvirnega dogovora s posameznim gospodarskim operaterjem, v skladu z 59. členom, st. 3 in 154. členom D.Lgs. 36/2023, za izvajanje storitve za dostavo računov in kreditnih dokumentov za uporabnike S.I.I. in pripadajočih storitev v predhodni in naslednji fazi, razdeljenih v 3 dele, za trajanje 12 mesecev.
CPV kodi
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenItalijaPostal servicesRok v 36 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAItalijaPostal servicesRok v 21 dnehObjavljeno na 17. avg. 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ItalijaPublic-telephone servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 06. avg. 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitItalijaMail delivery servicesRok v 11 dnehObjavljeno na 27. jul. 2026