Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – 2026-04-EU
SLK-Kliniken Heilbronn GmbH-EinkaufNemčijaObjavljeno dne 26. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Vergabe eines Rahmenvertrages "Gerinnung"
CPV kodi
Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 41 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026