Nizozemska – Aparati za merjenje hrupa – Geluidmeetnet gemeente Eindhoven
Opis
Za popolno opis opišite objavljene dokumenti o javnih nabavah. Naročnik sledi evropskemu postopku javne nabave po Zakonu o javnih nabavah (ZJN), objavljenem na platformi TenderNed. Naročilo vključuje vsaj trideset fiksnih postavljenih setov za merjenje hrupa (od tega 27 razreda 2 po IEC-61672-1 in 3 razreda 1) ter tri mobilno postavljene seta za merjenje hrupa (razred 1 po IEC-61672-1) za zbiranje podatkov o hrupu v občini Eindhoven. Položaj enot za merjenje hrupa se določi v dogovoru med izvajalcem in naročnikom. Če je to mogoče, se merilniki hrupa postavljajo blizu merilnikov za kvaliteto zraka. Ocena vrednosti naročila temelji na zgodovinskih podatkih in znaša € 50.000 na leto. Pri maksimalni trajanosti desetih let pogodbe znaša to € 500.000, brez možnih stroškov implementacije. Na to ne morejo pridobiti pravic prijavitelji.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply and Analysis of NH₃ Passive Samplers (Diffusion Tubes) for the MAN Network and additional projects
Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM)NizozemskaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Laboratory servicesRok v 44 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Hollandia – Időpont-regisztráló és hasonló készülékek; parkolóórák – Parkeerautomaten
Gemeente MeppelNizozemskaTime registers and the like; parking metersParking metersInstallation services of parking meter equipmentRok v 56 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Hollandia – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Metal/Backend Sputter system- second Tender
Nederlandse Organisatie voor toegepast-natuurwetenschappelijk onderzoek TNONizozemskaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Industrial machineryRok v 36 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Hollandia – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – X-ray Diffraction System for Energy Materials Characterization
Technische Universiteit EindhovenNizozemskaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok v 47 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026