Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Svédország – Földmunka- és fejtőgépek és alkatrészeik – Hjulgrävmaskin
Valdemarsviks kommunŠvedskaObjavljeno dne 19. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Upphandlingen avser fabriksny eller demokörd hjulgrävmaskin inkl tillbehör med tillhörande serviceavtal samt tippvagn. Valdemarsvik är en skärgårdskommun i södra Östergötland belägen utmed E22. Vi är en kommun som idag har cirka 7 600 invånare. Vi har den lilla kommunens alla fördelar, med närheten till varandra och korta beslutsvägar. Vi har dessutom en enastående natur med skogen och havet. Det händer mycket i Valdemarsviks kommun och inom vår kommunala organisation med cirka 600 medarbetare.
CPV kodi
Earthmoving and excavating machinery, and associated partsMechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machineryRepair and maintenance services of machinery
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Svédország – Lánctalpas járművek – Pistmaskin
Eskilstuna kommunŠvedskaTrack-laying vehiclesAll-terrain vehiclesRok v 13 dnehObjavljeno na 18. avg. 2026
Svédország – Műhelyberendezések – Verkstadsutrustning
PolismyndighetenŠvedskaWorkshop equipmentMachinery for mining, quarrying, construction equipmentRok v 1 danObjavljeno na 04. avg. 2026
Svédország – Földmunka- és fejtőgépek és alkatrészeik – Hyra av Grävmaskin för utbildning inom anläggningsmaskiner
Region ÖstergötlandŠvedskaEarthmoving and excavating machinery, and associated partsRok v 3 dniObjavljeno na 01. jul. 2026
Svédország – Földmunka- és fejtőgépek és alkatrészeik – Långtidshyra lastbilar och grävmaskiner till VA-enheten
Upplands Väsby kommunŠvedskaEarthmoving and excavating machinery, and associated partsTransport equipment and auxiliary products to transportationMotor vehicles for the transport of goodsRok ni podanObjavljeno na 01. jul. 2026