Nazaj na iskanje
Češka – Storitve gradbenega projektiranja – F972 – TQ, TX TRANSPORTY NEPŘÍSTUPNÝCH MOTORŮ 6 KV
ČEZ, a. s.ČeškaObjavljeno dne 08. apr. 2026
Ni danega rokaOpis
Predmet Javne nabave je obdelava dokumentacije pred izvedbo, dokumentacija za izvedbo in druga dokumentacija po odstavku 3.3.1. do odstavka 3.3.3. predloga Pogodbe, vključno z obdelavo postopka transporta, dokumentacije rešitev za kolizije in pripravkov ter dobavo potrebnih pripravkov, nameščanje sidrišč in spremembe tehnologije, ki ni varnostni sistem.
CPV kodi
Engineering design services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Csehország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Přeložka silnice II/180 Kyšice - Chrást - DPS, PDPS
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizaceČeškaEngineering design servicesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások – PF/UPOL - Revitalizace vybraných částí budovy B (projektová dokumentace)
Univerzita Palackého v OlomouciČeškaArchitectural services for buildingsProject and design preparation, estimation of costsRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – „Komplexní energetické úspory na budovách Březová 106 a 107 – zhotovitel projektové dokumentace”
Městys BřezováČeškaProject and design preparation, estimation of costsDetermining and listing of quantities in constructionSupervision of project and documentationRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Építésfelügyeleti szolgáltatások – FN Brno - Rekonstrukce přípravny jídla a rozšíření jídelny, výkon TDS, KOO BOZP
Fakultní nemocnice BrnoČeškaConstruction supervision servicesHealth and safety servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026