Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Ausztria – Vasúti mozdonyok és villamos-motorkocsik, gördülőállomány és ezek alkatrészei – (ProVia ID-150847) Monoblockkühler ET4023/24 für Bahnanwendungen
ÖBB-Technische Services-GmbHAvstrijaObjavljeno dne 26. mar. 2026
Ni danega rokaOpis
Wertkontrakt ohne Mengenbindung über Monoblockkühler ET4023/24 für Bahnanwendungen
CPV kodi
Railway and tramway locomotives and rolling stock and associated parts
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Ausztria – Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek – Lieferung Mehrzweckgeräteträgers samt Zubehör Bauhof Marktgemeinde Matrei am Brenner
Marktgemeinde Matrei am BrennerAvstrijaTransport equipment and auxiliary products to transportationRok v 25 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Ausztria – Közúti jelzőtáblák – A00 Sanierung VBA Wien – Niederösterreich [VBA20WNOE], Lieferleistung WW und WWW
Autobahnen- und Schnellstraßen- Finanzierungs-AktiengesellschaftAvstrijaRoad signsRok v 27 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Ausztria – Forgalomfigyelő berendezések – Geschwindigkeitsüberwachungssystem Stadt Innsbruck
Landeshauptstadt InnsbruckAvstrijaTraffic-monitoring equipmentInstallation of traffic monitoring equipmentRok v 25 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Ausztria – Vasúti pályaépítési anyagok és kellékek – (ProVia-ID 150510) Rahmenvertrag Lieferung Gleismagnetträger 2026-2029 (-2032)
ÖBB-Infrastruktur AGAvstrijaRailway-track construction materials and suppliesRok ni podanObjavljeno na 24. avg. 2026