Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Különleges ruházat és kiegészítők – Promotieartikelen en relatiegeschenken
Stichting Hanzehogeschool GroningenNizozemskaObjavljeno dne 11. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
De Hanze zoekt één creatieve en duurzame leverancier die volledig ontzorgt in het leveren, ontwerpen en beheren van promotieartikelen en relatiegeschenken via een gebruiksvriendelijke webshop. In de afgelopen vier jaar heeft aanbestedende dienst voor € 360.000 aan nadere opdrachten gegund. Deze aantallen/bedragen zijn indicatief en bieden geen zekerheid voor de toekomst.
CPV kodi
Special clothing and accessoriesOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNizozemskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 44 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingRok v 58 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingRok v 19 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SARONizozemskaPresents and rewardsRok v 6 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026