Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Portugalska – Goriva – Aquisição de gasóleo rodoviário aditivado B7 a granel para depósitos do SUCH em Arazede e Coimbra/Trouxemil
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisPortugalskaObjavljeno dne 21. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Postopek javnega razpisa za nabavo in dostavo aditiviranega cestnega dizelskega goriva B7 v velikih količinah, namenjenega oskrbi rezervoarjev SUCH v Regionalni direkciji Centro, ki se nahajata v Arazede in Coimbra/Trouxemil, vključno z vso odgovornostjo, povezano z dostavo, kakovostjo, količinami, roki in mestom dostave goriva.
CPV kodi
Fuels
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugalskaPropane and butaneRok v 27 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e AlimentaçãoPortugalskaFuelsRok v 25 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do ExércitoPortugalskaFuelsRok v 25 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAPortugalskaPetroleum and distillatesRok v 13 dnehObjavljeno na 20. avg. 2026