Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Omalizumab (ATC-Code nach WHO: R03DX05)
Opis
Namenjivka te objave je sklenjevanje neizključnih popustnih pogodb po § 130a, odstavku 8, Zakon o zdravstvenem zavarovanju (ZZZ) o zdravilih z učinkovino omalizumab (ATC-Code po WHO: R03DX05). Pogodba se sklene v okviru tako imenovanega Open-House modela, kar pomeni, da je sklenitev pogodbe v času udeležbe odprta za vse zainteresirane farmacevtske podjetje, če izpolnijo in sprejmejo pogoj za udeležbo. To pomeni, da se ne bo vodila posamezna pogajanja o pogodbi in da ne bo izključnosti (dostave). Opomnemo, da je količina nakupa neznana, saj je odvisna od povpraševanja in razvoja števila zavarovanih, od načina predpisovanja zdravnikov in od načina oddaje in zaloge javnih lekaren. Minimalne količine nakupa ne morejo biti zagotovljene. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko prenesejo udeležbene dokumente preko projektnega prostora Nemškega portal za javne nabave (DTVP). Za to je najprej potrebno predložiti zahtevo za dostop do projektnega prostora. Po odobritvi dostopa od strani naročnika je mogoče dostopati do udeležbenih dokumentov. O vsebini udeležbenih dokumentov - predvsem o vsebini popustne pogodbe in tam navedenih popustov - je potrebno molčati. Polna ali delna predaja ali dostopnost vsebine udeležbenih dokumentov za tretje osebe je mogoča le po predhodni pisni soglasnosti naročnika. Če se od udeležbe odstopi, so vsi dokumenti takoj uničeni v skladu z varovanjem osebnih podatkov. Dokumenti, ki jih je treba predložiti, so navedeni v dokumentih "Pismo" in "Pojasnila pogoj za pogodbo", shranjenih v projektnem prostoru. Komunikacija, vključno z oddajo udeležbenih dokumentov, poteka elektronsko preko portal za javne nabave DTVP; podrobnosti so navedene v prej omenjenih dokumentih. Morebitne nasprotne navedbe v objavi o naročilu so posledica tehničnih razlogov in niso obvezujoče. Prve udeležbene prijave je mogoče predložiti do 3. septembra 2026. Vse nadaljnje roke za predlogo si prosim izberite iz priloge "Roke za predlogo", shranjene v projektnem prostoru. Če je dan roka za predlogo sobota, nedelja ali državni praznik, se ta dan nadomesti z naslednjim delovnim dnem. Če pride do poznega dostopa, bodo udeležbene prijave upoštevane do naslednje roke za predlogo. Popustna pogodba se konča, neodvisno od datuma sklenitve pogodbe, najkasneje 30. septembra 2027. Naročnik si prizadeva, da bo Open-House postopek končal predčasno, predvsem v primeru sklenitve izključnih popustnih pogodb; v tem primeru se končajo že sklenjene popustne pogodbe v skladu z pogojmi pogodbe. Po izkušnjah naročnika izključne popustne pogodbe običajno stopijo v veljavo 8 do 12 mesecev po objavi ustrezne objave o naročilu v Dodatku k Uradnemu listu Evropske unije.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026