Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Útburkoló anyagok – Raamovereenkomst levering gebakken en betonnen verhardingsmaterialen
Gemeente AmstelveenNizozemskaObjavljeno dne 04. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor de percelen gebakken en betonnen verhardingsmaterialen, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving(en) selecteert. De gezamenlijke waarde van de opdrachten gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €1.700.000 exclusief btw voor perceel 1 en €2.500.000 exclusief btw voor perceel 2. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
CPV kodi
Paving materialsPaving stonesConcreteInstallation of street furnitureConcrete products
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Fűtőtest és kazán központi fűtéshez és ezek alkatrészei – Levering afleversets
WarmteStad BVNizozemskaCentral-heating radiators and boilers and partsHeat-exchange unitsHeat-exchange units, air-conditioning and refrigerating equipment, and filtering machineryRok v 53 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Jelzőtáblák és tartozékaik – Interne en Externe Bewegwijzering
UWVNizozemskaSigns and related itemsRok v 51 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Kartonok – Verpakkingsmaterialen
SSC IUC DJINizozemskaCartonsClothing, footwear, luggage articles and accessoriesLuggage, saddlery, sacks and bagsRok v 5 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Lépcsővázak – Levering, plaatsing en onderhoud Wmo trapliften (ISNV)
Gemeente NunspeetNizozemskaStairliftsLift-maintenance servicesRok v 46 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026