Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Europese aanbesteding volgens de openbare procedure ten behoeve van het sluiten van een Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van externe medewerkers voor NEO NL B.V
Nucleaire Energie Organisatie Nederland B.V.NizozemskaObjavljeno dne 04. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Deze aanbesteding heeft betrekking op het ter beschikking stellen van Externe medewerkers voor NEO NL B.V. De onder de Raamovereenkomsten (inclusief optiejaren) maximaal af te nemen totale waarde is: - € 54.000.000,- excl BTW voor perceel 1 en; - € 36.000.000,- excl BTW voor perceel 2. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan de genoemde bedragen, er is geen sprake van enige garantie op minimale omzet.
CPV kodi
Supply services of personnel including temporary staff
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Centraal Bureau voor de StatistiekNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffPlacement services of office-support personnelRok v 56 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Inhuur communicatie professionals
Provincie Noord-BrabantNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffRok v 63 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Dienst communicatie en marketing Ontwikkelingsbedrijf NHN n.v.
Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord N.V.NizozemskaAdvertising and marketing servicesRok v 18 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Biztonsági szolgáltatások – Objectbeveiliging Gemeentelijke locaties Amsterdam
Gemeente AmsterdamNizozemskaSecurity servicesGuard servicesRok v 59 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026