Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding en PBM's
N.V. Nederlandse GasunieNizozemskaObjavljeno dne 30. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Het betreft het leveren van werkkleding en PBM's inclusief aanvullende dienstverlening zoals reinigen, vermaken, repareren, etc. Geraamde waarde is €7.600.000,-
CPV kodi
Occupational clothing, special workwear and accessoriesWashing and dry-cleaning services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNizozemskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingRok v 59 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingRok v 20 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SARONizozemskaPresents and rewardsRok v 7 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026