Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Avstrija – Inštalacija električnega pribora (fitingov) – KOR_VIN_3100_Elektrotechnik P20 P74
Wiener Gesundheitsverbund – PPE Beschaffung GmbHAvstrijaObjavljeno dne 19. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
V tem LV so opisana dela z močnimi in šibkimi toki v paviljonih 20 in 74. Sklicujemo se na delovne elemente za haustehniko (HKLS), ter na koordinacijo AN-elektrotehnike z AN gradbeniki in HKLS.
CPV kodi
Electrical fitting work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Ausztria – Különféle különleges szakipari munkák – 3340 Waidhofen an der Ybbs, Im Vogelsang 8, HTL Waidhofen, Holzfassade samt Fenster und Sonnenschutz
Bundesimmobiliengesellschaft m.b.H.AvstrijaMiscellaneous special-trade construction workErection and related works of roof frames and coveringsInstallation work of blindsRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Ausztria – Építési munkák – A2 Süd Autobahn, INSB Seebenstein - Grimmenstein
Autobahnen- und Schnellstraßen- Finanzierungs-AktiengesellschaftAvstrijaConstruction workRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Ausztria – Fémmegmunkálás – Neubau Volksschule Hof - Schlosserarbeiten
Gemeinde Hof bei SalzburgAvstrijaMetalworkingRok v 27 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Ausztria – Építési munkák – 1210 Wien, Gerasdorferstraße 55 – Thermische Wohnhaussanierung – HKLS
Stadt Wien - Wiener Wohnen, vertreten durch GESIBA Gemeinnützige Siedlungs- und Baugesellschaft m.b.H.AvstrijaConstruction workBuilding construction workBuilding installation workRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026