Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Finnország – Építési munkák – Psykiatrian uudisrakennuksen II-vaiheen vedenjäähdytyskoneet ja lämpöpumput, tarjouskilpailukutsu
Varsinais-Suomen hyvinvointialueFinskaObjavljeno dne 04. jun. 2026
Ni danega rokaOpis
Varsinais-Suomen hyvinvointialue kilpailuttaa Psykiatrian uudisrakennus II-vaiheen vedenjäähdytyskoneiden ja lämpöpumppujen hankinnan rajoitetulla hankintamenettelyllä asiakirjojen osoittamassa laajuudessa. Vedenjäähdytyskoneiden ja lämpöpumppujen hankinta toteutetaan rakennuttajan omana erillisurakkana, joka alistetaan rakennuskohteen pääurakkaan sivu-urakoiden alistamissopimuksen RT 80271 mukaisesti. Rakentamisen II-vaiheen laajuus on noin n. 24 000 brm². Sairaalatoiminnan hyötyneliöt ovat 13 900 hym².
CPV kodi
Construction work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Finnország – Építési munkák – Sodankylän kunta, Sodankylän kunnanviraston ja kirjaston perusparannus, pääurakka (rakennusurakka, RU)
Sodankylän kuntaFinskaConstruction workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Finnország – Egészségügyi és szociális szolgáltatásokkal kapcsolatos épületek, krematóriumok és nyilvános illemhelyek építése – Osallistumispyyntö: Kirkkonummen ikääntyneiden asumisyksikön vuokratilan hankinta
Länsi-Uudenmaan hyvinvointialueFinskaConstruction work for buildings relating to health and social services, for crematoriums and public conveniencesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – Turun kaupunki, Uittamon koulutalon väliaikaistila, vuokratilojen toimitus
Turun kaupunkiFinskaConstruction workRok v 29 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – VS VF3 rampit (Hansalink3/Superstar+)
Helsingin Satama OyFinskaConstruction workHarbour construction worksEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026