Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Lettország – Takarítási szolgáltatások – Telpu un teritorijas uzkopšanas un apsaimniekošanas pakalpojums AS "Latvenergo" objektos
Akciju sabiedrība “Latvenergo”LatvijaObjavljeno dne 04. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Iepirkuma priekšmets - telpu un teritorijas uzkopšanas un apsaimniekošanas pakalpojums AS "Latvenergo" objektos (CPV galvenais kods: 90910000-9 "Uzkopšanas pakalpojumi", CPVpapildkods iepirkuma 1.daļā: 50700000-2 "Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi"; turpmāk "Pakalpojums").Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 2 (divās) iepirkuma daļās:1. AS "Latvenergo" objektu telpu uzkopšanas un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pakalpojumi;2. AS "Latvenergo" teritoriju uzkopšana un apsaimniekošana.
CPV kodi
Cleaning servicesRepair and maintenance services of building installations
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lettország – Takarítási szolgáltatások – Robežkontroles punktu apsaimniekošana
Valsts akciju sabiedrība "Valsts nekustamie īpašumi"LatvijaCleaning servicesRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of cooler groupsRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lettország – Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások – Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldeLatvijaSewage, refuse, cleaning and environmental servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lettország – Hólapátolási szolgáltatások – Jelgavas novada pašvaldības ielu/ceļu uzturēšana 2026/2027.gada ziemas periodā
Jelgavas novada pašvaldībaLatvijaSnow-clearing servicesWinter-maintenance materialsRok v 30 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Lettország – Hulladék-újrafeldolgozási szolgáltatások – 191210 KLASES ATKRITUMU (SADEDZINĀMI ATKRITUMI (NO ATKRITUMIEM IEGŪTS KURINĀMAIS)) APSAIMNIEKOŠANAS PAKALPOJUMI
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jelgavas komunālie pakalpojumi"LatvijaRefuse recycling servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026