Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Litvánia – Biztosítási szolgáltatások – (PU-15034/26) Įvairios draudimo paslaugos (NUTRAUKTA)
AB „Kelių priežiūra“ (PV)LitvaObjavljeno dne 10. avg. 2026
Rok je pretekelOpis
(PU-15034/26) Įvairios draudimo paslaugos
CPV kodi
Insurance services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Litvánia – Biztosítási szolgáltatások – Vadovaujančių asmenų civilinės atsakomybės draudimo pirkimas
Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinėLitvaInsurance servicesRok v 5 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Biztosítási szolgáltatások – (VPP-822) Vadovų civilinės atsakomybės draudimas
AB "Amber Grid"LitvaInsurance servicesRok ni podanObjavljeno na 30. avg. 2026
Litvánia – Közlekedéssel kapcsolatos biztosítás – Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo ir KASKO draudimas
Uždaroji akcinė bendrovė "TOKSIKA" (PV)LitvaInsurance related to TransportRok v 10 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Litvánia – Banki szolgáltatások – 33361 Banko kortelių aptarnavimas bilietomatuose
LTG Kompetencijų centras UAB (PV)LitvaBanking servicesRok ni podanObjavljeno na 19. avg. 2026