Irska – Gradbena dela na zgodovinskem spomeniku – M190 - Specialist Heritage Contract
Opis
TII želi skleniti pogodbo za dostavo strokovnih dediščinskih del za obdobje dvanajst (12) let, da bi podprli izvedbo programa MetroLink. Pogodbo M190 Specialist Heritage je potrebno, da bi podprli uspešno pripravo lokacij po celi Dublinu. TII želi imenovati izvajalca, ki bo izvajal učinkovito odstranjevanje in upravljanje dediščinskih omejitev, ki morajo biti varovane na mestu ali odstranjene in varno shranjene in nato ponovno nameščene v poznejših fazah programa. Obdobje dvanajst (12) let bo podprlo program MetroLink in se ujema s trajanjem pogodb M400 in M500. Pogodbo bodo nakupili kot samostojno pogodbo NEC4 Term Service Contract (TSC), s pogodbenim postopkom z napovedjo konkurse v skladu z SI 286/2016. TII bo izvedel PQQ, nato pa povabi izbrano število kandidatov na ITT in nato na pogajanja, če se kandidati uvrstijo v prvo fazo izbora prek PQQ. TII si prizaneva pravico, da po svoji samovoljni presoji odpove pogajanjem, če so prvi ponudniki v skladu z zakonom in zagotavljajo ustrezno konkurenco, da omogoči TII podelitev. V takih primerih lahko TII neposredno preide na končno oceno in/ali podelitev brez nadaljnjih pogajanj, v skladu z Uredbo 46 Uredb o javnih nabavah. Vse organizacije, ki želijo sodelovati v nabavi za "MetroLink – Specialist Heritage", se morajo registrirati na Metrolink e-Sourcing Portal https://metrolink.app.jaggaer.com/. Po dokončani registraciji se prosimo, da se preusmerite na zavihek "PQQs/ITTs Open to All Suppliers" na glavnem nadzornem pultu, najdete PQQ za "MetroLink – Specialist Heritage", izrazite zanimanje in oddajte odgovor. Vse pojasnilske vprašanja v zvezi s tem nabavnim postopkom morajo biti oddana prek Metrolink e-Sourcing portala.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Közút építése – The South East Greenway – Lot 4
Wexford County CouncilIrskaRoad construction worksCycle path construction workConstruction workRok v 29 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Írország – Építési munkák – Term Maintenance Contract for Level Deck Showers
Westmeath County CouncilIrskaConstruction workElectrical installation workPlumbing and sanitary worksRok v 16 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Írország – Elemi iskola építése – Climate Action Works Presentation Primary School Tralee
Presentation Primary SchoolIrskaPrimary school construction workMortar (construction)Historical monument or memorial construction workRok v 23 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – Építési munkák – Ballinasloe R446 Bridge Street Junction to Harris Road Junction Active Travel Scheme
Galway County CouncilIrskaConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workRoad construction worksRok v 23 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026