Romunija – Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme – Servicii de întreținere, reparare și verificare echipamente medicale
Opis
Servisi za vzdrževanje, popravilo in preverjanje medicinske opreme
Število dni, do katerega je mogoče zahtevati pojasnila pred rokom za oddajo ponudb/zahtevov: 18
Rok za odgovor avtoritete na zahteve pojasnil o operaterjev je 11. dan pred rokom za oddajo ponudb. Avtoriteta, če bo izbrana za izvajanje pogodbe ex-ante, v skladu z Uredbo št. 98/2017 z nadaljnimi spremembami in dopolnitvami, bo odposlancem ANAP, s sklepom o preverjanju, na voljo pojasnila, pred tem ko jih naloži in objavi v Elektronskem sistemu za javne nabave, vsaj 4 dni pred rokom za odgovor, določenim v obvestilu o sodelovanju, v skladu z določili art. 8 Priloge št. 1 Uredbe št. 419/2018.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Románia – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Contract servicii de reparare si intretinerea a echipamentului medical
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERINRomunijaRepair and maintenance services of medical equipmentRok v 9 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Románia – Hűtőaggregáttal (rendszerrel) kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru sistemele HVAC și aparatele de aer condiționat din cadrul Spitalului Clinic de Urgență pentru Copii «Louis Țurcanu» Timișoara
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis TurcanuRomunijaRepair and maintenance services of cooler groupsRok v 15 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Románia – Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása – Servicii de intretinere, constatare/diagnosticare, reglari si reparatii, inclusiv furnizare de piese de schimb si materiale de exploatare pentru autovehiculele tip UNIMOG
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A.RomunijaRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentParts and accessories for vehicles and their enginesMaintenance and repair services related to specific parts of vehiclesRok v 31 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Románia – Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása – Servici de REPARARE SI INTRETINERE A AUTOVEHICULELOR din dotarea parcului auto al S.N. RADIOCOMUNICATII S.A. (S.N.R.) - 5 loturi
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATIIRomunijaRepair and maintenance services of motor vehicles and associated equipmentRok v 34 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026