Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Storitve psihiatra ali psihologa – Accord-cadre à bons de commande et à marchés subséquents de services relatifs à la mise en place d'une cellule d'écoute psychologique permanente, de prestations de médiations et de prestations psychologiques (hors victimologie) à destination des agents départementaux
Conseil Départemental du NordFrancijaObjavljeno dne 21. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
To je eno-odjemalni okvirni dogovor, sklenjen z enim gospodarskim operaterjem. Bost izveden delno z zaključitvijo naslednjih pogodb in delno z izdajo naročilnih listov ob nastopu potrebe. Datum 3. oktober 2026, naveden zgoraj, je predvidena začetna datuma izvajanja storitev. Gre za okvirni dogovor z naslednjimi zneski: - brez minimalnega zneska - maksimalni znesek v obdobju javnega naročila: 221 000 evrov brez DDV ali 265 200 evrov z DDV.
CPV kodi
Psychiatrist or psychologist services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Napköziotthon-szolgáltatások gyermekek részére – RESERVATION DE PLACES EN CRECHE POUR LA VILLE DE BOUGUENAIS
VILLE DE BOUGUENAISFrancijaChild daycare servicesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Egészségügyi szolgáltatások – MISSION DE CONSEILS D'ERGOTHERAPEUTES DANS LE CADRE DE LA REALISATION DE TRAVAUX D'ADAPTATION DE LOGEMENTS SUR LE PATRIMOINE DE GENNEVILLIERS HABITAT
GENNEVILLIERS HABITATFrancijaHealth servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Szociális gondozási szolgáltatások – Marché de Maîtrise d'oeuvre Urbaine et Sociale pour le relogement dans le cadre du programme de démolition des bâtiments B et C de la résidence La Bricarde (13015)
SA ERILIA, société à missionFrancijaSocial work servicesSurvey servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Franciaország – Mentőszolgálat – Transport sanitaire en ambulance suite à prise en charge sur le domaine skiable par la Semval
MAIRIE DE VALMEINIERFrancijaAmbulance servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026