Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Táblaszámítógépek – Lieferung Schüler iPad Sets
Landkreis TraunsteinNemčijaObjavljeno dne 15. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Lieferung Schüler iPad Sets bestehend aus iPad 11 Gen., Hülle inkl. Tastatur und Stift. MDM Lizenz und Internet Security Lizenz Jamf Safe
CPV kodi
Tablet computerComputer keyboardsInput unitsAdministration software packageVirus protection software package
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Nyomdapapír – Rahmenvertrag über die Lieferung von Papier
Region HannoverNemčijaPrinting paperRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szuperszámítógépek – Nicht-universeller photonischer Quantencomputer - PR1267206-3220-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSuper computerRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Számítógépplatform – Beschaffung und Inbetriebnahme neuer IT-Servertechnik für das Berufliche Schulzentrum Otto Lilienthal Freital-Dippoldiswalde
Landkreis Sächsische Schweiz-OsterzgebirgeNemčijaComputer platformsRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Számítógépek és tartozékaik – Rahmenvertrag NetApp
Zweites Deutsches FernsehenNemčijaComputer equipment and suppliesSoftware package and information systemsRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026