Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Poskytovanie služieb bezpečnej prevádzky IKT infraštruktúry a ochrany citlivých dátových aktív vrátane zabezpečenia servisnej systémovej a technickej podpory a ich rozvoja
Úrad geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republikySlovaškaObjavljeno dne 20. apr. 2026
Ni danega rokaOpis
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb bezpečnej prevádzky IKT infraštruktúry a ochrany citlivých dátových aktív vrátane zabezpečenia servisnej systémovej a technickej podpory a ich rozvoja v súvislosti s nárastom prevádzkových požiadaviek. Podrobné informácie týkajúce sa predmetu zákazky sú súčasťou Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
CPV kodi
IT services: consulting, software development, Internet and supportInformation technology servicesIndustry specific software development servicesSystem and support servicesSoftware maintenance and repair services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Szlovákia – Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások – Centrálne obstarávanie licencií IBM alebo ich ekvivalentov a súvisiacich služieb
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republikySlovaškaSoftware maintenance and repair servicesLicense management software packageInformation technology servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Vybudovanie centrálnej integračnej platformy mesta Komárno vrátane integrácie mestských dát a IoT prvkov
Mesto KomárnoSlovaškaIT services: consulting, software development, Internet and supportSystem and support servicesSoftware development services suitesRok v 4 dniObjavljeno na 31. avg. 2026
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Technické zabezpečenie externej časti maturitnej skúšky a pilotných testovaní na školách v SR na obdobie školských rokov 2026/2027 – 2027/2028
Národný inštitút vzdelávania a mládežeSlovaškaIT services: consulting, software development, Internet and supportData conversion servicesData-processing servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Dobudovanie IS Digitálny archív ŠGÚDŠ
Štátny geologický ústav Dionýza ŠtúraSlovaškaIT services: consulting, software development, Internet and supportRok v 25 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026