Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Románia – Képzési szolgáltatások – Servicii de formare a personalului Direcției Generale Programe de Sănătate în calitate de Autoritate de Management pentru Programul Sănătate (AM PS) în cadrul proiectului „Creșterea capacității AM PS de gestionare a Programului Sănătate și dezvoltarea competențelor personalului AM PS prin asigurarea formării în domenii specifice” cod SMIS 337945
Ministerul Investițiilor și Proiectelor EuropeneRomunijaObjavljeno dne 11. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Contractul ce urmează a fi atribuit are ca obiect prestarea serviciilor de formare profesională pentru angajați ai MIPE, incluzând servicii de organizare a evenimentelor, cazare pentru participanți, asigurarea meselor și a pauzelor de cafea, transportul participanților, precum și servicii de tipărire și furnizare a materialelor promoționale.
CPV kodi
Training services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Románia – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Servicii de formare profesională pentru consolidarea competențelor în domeniul performanței fondurilor UE - cod SMIS 318850
Ministerul Investițiilor și Proiectelor EuropeneRomunijaVocational training servicesSeminar organisation servicesHotel meeting and conference servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Románia – Képzési szolgáltatások – ASIGURAREA DE INSTRUCTORI/SPECIALIȘTI – FORMATORI, ÎN VEDEREA DESFĂȘURĂRII ÎN BUNE CONDIȚII A PROGRAMELOR DE FORMARE PROFESIONALĂ ORGANIZATE DE CRFPA TELEORMAN (P7), ÎN CADRUL PROIECTULUI “COMPETENTFormat, Calificat, competitiv pe piața muncii ’’Cod SMIS 336923 Pentru judetele Teleorman, Giurgiu si Dambovita
Centrul Regional de Formare Profesionala pentru Adulti TeleormanRomunijaTraining servicesRok ni podanObjavljeno na 05. feb. 2026
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsMaltaEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesRok v 22 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATNemčijaEducation and training servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026