Italija – Gradbena dela na bolnišničnih objektih – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L'AFFIDAMENTO, MEDIANTE APPALTO INTEGRATO, DELLA PROGETTAZIONE ESECUTIVA E DELL'ESECUZIONE DEI LAVORI DI REALIZZAZIONE DEL NUOVO PADIGLIONE E DI RIORDINO ED ADEGUAMENTO NORMATIVO DEL PRESIDIO OSPEDALIERO DI BORGOMANERO (NO)
Opis
ODPRTA POSTOPKA ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUDBE ZA PODAJANJE PONUD
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Egészségügyi épületek kivitelezése – 01-2026 PPP Cura Resort
Autonome Provinz Bozen - Abteilung VermögensverwaltungItalijaConstruction work for buildings relating to healthSocial work services with accommodationRok v 139 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Villamos elosztóberendezések szerelése – Lotto 1 - Lavori di efficientamento funzionale ed energetico dell'impianto idrovoro Ponti Alti di Sant'Apollinare in Comune di Rovigo per contrastare il fenomeno della subsidenza. Realizzazione di un impianto fotovoltaico a terra della potenza nominale di 100 kWp, completo di sistema di accumulo elettrochimico, inverter DC/AC, sistemi di conversione, protezione, controllo e monitoraggio, opere di
Centrale Unica di Committenza (C.U.C.) AdiDeltaItalijaElectrical installation work of electrical distribution apparatusRok v 39 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Építési munkák – Adeguamento dell’impianto di depurazione di Scordia – Progetto di completamento” - cod. ID 33396 e di “Realizzazione collettore fognario da Militello a impianto di depurazione di Scordia” - cod. ID 33541”, in Provincia di Catania, finanziati con la Delibera CIPE n. 60 del 2012; CUP F77B14000260006 - CIG 7168427518"
Commissario Straordinario Unico per la Depurazione D.P.C.M. del 07/08/2023ItalijaConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workRok v 41 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Olaszország – Épületbefejezési munka – Centro Formazione San Maurizio - Lotti 7 e 8 - Arredo - L+F - 04_26
Autonome Provinz Bozen - Abteilung Hochbau und technischer DienstItalijaBuilding completion workMiscellaneous furniture and equipmentRok v 5 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026