Norveška – Usmerjevalne in svetovalne storitve – Jobbklubb - Innlandet 2026
Opis
Nav ima že obstoječo javno naročilo za digitalne tečaje za iskalce dela, ki dobro deluje za nekatere ciljne skupine. V Notranjosti pa je jasna potreba po bolj lokalno prilagojenih sistemih z lokalnim sodelovanjem, bližjimi spremljanjem in možnostmi za prakso dela. Nav Innlandet bi zato rad odkupil fizično ponudbo tečajev, ki bi lahko dopolnila digitalne in zadovoljila potrebe širše ciljne skupine iskalcev dela v regiji. Ponudbe morajo biti fleksibilne in prilagojene tako vsebini kot dolžini v skladu s potrebami skupine udeležencev. Iniciativa bo okrepila znanja in veščine udeležencev pri iskanju dela, tako da se hitro vključijo v običajno, plačano delo. S pomočjo kariernega svetovanja, praktične podpore in možnosti za prakso dela bodo udeleženci postali aktivni iskalci dela, ki uporabljajo svoje kompetence, izkušnje in zanimanja. Iniciativa bo prispevala k temu, da bodo udeleženci povečali svoje sposobnosti, da se tekmujejo za objavljene in neobjavljene delovne mesto v različnih panogah. Razvili bodo kompetence za iskanje dela in dobili bodo svetovanje pri iskanju učinkovitih strategij za iskanje dela. Dopolnitelni podrobnosti o zahtevah po storitvah so v specifikacijah zahtev v dokumentaciji javnega naročila, del III, priponka 1.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Norvégia – Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások – EL-26-07 Framework agreement for temporary staff for Elverum municipality.
Elverum kommuneNorveškaHealth and social work servicesSupply services of medical personnelCommunity health servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Norvégia – Vállalati egészségügyi szolgáltatások – Company Health Service
Vestfold fylkeskommuneNorveškaCompany health servicesMiscellaneous health servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Norvégia – Fogyatékosgondozási szolgáltatások – Service concession BPA - RK2026
Rana KommuneNorveškaWelfare services for the handicappedHealth servicesSocial work and related servicesRok ni podanObjavljeno na 27. avg. 2026
Norvégia – Különféle egészségügyi szolgáltatások – Competition - Procurement of outpatient services - Mental Health Care.
Helse Nord RHFNorveškaMiscellaneous health servicesOutpatient care servicesRok v 23 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026