Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Csehország – Régészeti szolgáltatások – DNS na provádění archeologických výzkumů
Severočeské doly a.s.ČeškaObjavljeno dne 12. apr. 2026
Ni danega rokaOpis
Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění archeologických výzkumů dle zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů, a to v území v hranicích Územního ekologického limitu dle usnesení vlády ČR č. 827/2015 a Dobývacího prostoru Braňany V, přičemž konkrétní místo plnění bude upřesněno vždy v příslušné Výzvě k podání nabídky.
CPV kodi
Archaeological services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Csehország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Přeložka silnice II/180 Kyšice - Chrást - DPS, PDPS
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizaceČeškaEngineering design servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – „Komplexní energetické úspory na budovách Březová 106 a 107 – zhotovitel projektové dokumentace”
Městys BřezováČeškaProject and design preparation, estimation of costsDetermining and listing of quantities in constructionSupervision of project and documentationRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások – Aquapark Cheb – rekonstrukce a přístavba bazénu: projektová dokumentace
Město ChebČeškaArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok v 15 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások – PF/UPOL - Revitalizace vybraných částí budovy B (projektová dokumentace)
Univerzita Palackého v OlomouciČeškaArchitectural services for buildingsProject and design preparation, estimation of costsRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026