Nazaj na iskanje
Italija – Storitve požarnega zavarovanja – SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA - RCA LIBRO MATRICOLA E RC ALLA RISKS DELLA PROVINCIA DI VITERBO PER IL PERIODO 30/09/2026 - 30/09/2029 CON OPZIONE DI PROROGA PER SEI MESI
Provincia di Viterbo - Settore FinanziarioItalijaObjavljeno dne 16. jul. 2026
10 dni preostankaOpis
STORITVE ZA ZAŠČITO ZA OBVEZNO AVTOMOBILSKO ZAŠTITNO ZAVAROVANJE, ZAŠTITNO ZAVAROVANJE ZA VOZILA VPISANA V REGISTRARSKIH KNJIGAH IN ZAŠTITNO ZAVAROVANJE ZA OBVEZNO ZAVAROVANJE ZA OSTALE TIPOV ZA PROVINCIJO VITERBO ZA OBODOVANJE 30.9.2026 - 30.9.2029 Z MOŽNOSTJO PRODLAŽENJA ZA ŠEST MESCEV
CPV kodi
Fire insurance servicesMotor vehicle liability insurance services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiItalijaInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUItalijaInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesRok v 15 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ItalijaInsurance servicesRok v 13 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAItalijaInsurance servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026