Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Horvátország – Transzformátorok – Zamjena transformatora u RHE Velebit i GHE Miljacka
HEP-Proizvodnja d.o.o.HrvaškaObjavljeno dne 27. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Zamjena transformatora u RHE Velebit i GHE Miljacka
CPV kodi
Transformers
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Horvátország – Villamossági szerelési anyagok – Materijal i dijelovi za tekuće i investicijsko održavanje objekata i poslovnog inventara
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVAHrvaškaElectrical materialsRok v 10 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Horvátország – Légvezetéki villamos kábelek – Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
HOPS d.d.HrvaškaOverhead power linesRok v 11 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Horvátország – Feszültségváltók – Nabava, doprema i ugradnja energetskih transformatora 110/10,5(21) kV, 20 MVA za TS 110/10(20) kV - 30/10(20) kV PRIMOŠTEN
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.HrvaškaVoltage transformersRok v 3 dniObjavljeno na 31. avg. 2026
Horvátország – Villamos elosztódobozok – Mjerni ormari i ormari za priključenje elektrana
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.HrvaškaElectricity boxesRok v 4 dniObjavljeno na 30. avg. 2026