Nazaj na iskanje
Nizozemska – Zaščitne čelade – Levering van brandweerhelmen
Veiligheidsregio Amsterdam-AmstellandNizozemskaObjavljeno dne 21. jul. 2026
13 dni preostankaOpis
Evropsko javno naročilo za gasilska kaciga za Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland in Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland. Ocena vrednosti naročila € 1.280.000 brez DDV
CPV kodi
Hard hatsHelmetsSecurity, fire-fighting, police and defence equipment
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNizozemskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 44 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingRok v 58 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingRok v 19 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SARONizozemskaPresents and rewardsRok v 6 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026