Francija – Kreditne kartice za gorivo – ACQUISITION DE CARBURANTS EN STATIONS-SERVICES PAR CARTES ACCREDITIVES ET FOURNITURE DE TELEPEAGES
Opis
Postopek za izvajanje je: javno naročilo. Podrejen je določilom členov L. 2124-2, R. 2124-2 1° in R. 2161-2 do R. 2161-5 Kodeksa javnih naročil. Okvirni dogovor bo izvajan s izdajo naročil. Okvirni dogovor ima 2 dela:
- Del 1: Nakup goriv na črpalni postaji s kreditno kartico. Maksimalna letna vrednost = 1 000 000 evrov brez DDV (skupaj 4 000 000 evrov)
- Del 2: Dovoz elektronskih cestnin. Maksimalna letna vrednost = 4 000 evrov brez DDV (skupaj 16 000 evrov)
Vsak del bo predmet ločene podelitve. Storitve so plačane po enotnih cenah. Okvirni dogovor bo izvajan s izdajo naročil. Skupna trajanje pogodbe je 4 leta, vključno z začetnim obdobjem od 01.01.2027 do 31.12.2027, nato pa 3 obdobja podaljšanja v naslednjih 3 letih.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Üzemanyagkártyák – Fourniture de carburants à la pompe par cartes accréditives et de produits pétroliers en cuve – alloti en 2 lots
SIVOM DE LA COMMUNAUTE DU BETHUNOISFrancijaAgency fuel cardsUnleaded petrolPetrolRok v 34 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Irodai kellékek – ACCORD-CADRE POUR L’ACHAT ET LIVRAISON DE FOURNITURES SPECIFIQUES POUR LES ARCHIVES ET LA BIBLIOTHEQUE DEPARTEMENTALES, LE SERVICE DOCUMENTATION ET LA MEDIATHEQUE DU DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE (2026-0399)
DEPARTEMENT DES BOUCHES DU RHONEFrancijaOffice suppliesStationeryRok v 39 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Ebédjegy – Fourniture et livraison de coupons restaurant
Loire SemèneFrancijaLuncheon vouchersRok v 29 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Fénymásolók és ofszetnyomtatók – Acquisition, location maintenance de solutions d’impression et exécution de prestations associées pour les services de l’Etat, les établissements publics et autres organismes (Solimp 5)
Direction des Achats de l'EtatFrancijaPhotocopying and offset printing equipmentRok v 5 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026