Francija – Navigacijski instrumenti – Fourniture de centrales inertielles de hautes performances embarquables sur aéronefs et prestations associées au profit de DGA Essais en Vol
Opis
Ta procedura je posledica preklica procedure zaradi razloga javnega interesa (nezadostna konkurenca). Gre za pogodbo za obrambo in varnost, ki je bila sklenjena z negociranjem po členih L2324-1, L2324-3, R2324-1, R2324-3, R2361-1, R2361-8 do R2361-12 Zakonika o javnih nabavah. V dodatku k točki 5.1.15: gre za sestavni okvirni sporazum (z eno delom na določene količine, eno delom na naročilne liste in eno delom na naslednje pogodbe) in eno delom na eno pogodbo z namenom dostave visokozmogljivih inercialnih central, ki jih je mogoče namestiti na letala, in povezanih storitev za DGA Essais en Vol. Za del 1 na določene količine: dostava prve inercialne centralne in njenih materialov / dokumentacije ter izobraževanje. Za del 2 na naročilne liste: dostava drugih inercialnih central in njenih materialov / dokumentacije, storitve sledilnega metrologičnega in storitve MCO preventivnega z diagnostiko pri industriju pred popravilom opreme. Za del 3 na naslednje pogodbe: storitve MCO kurativnega, določene kasnejše storitve ali dostave, ki niso določene v tem trenutku, na primer določene študije, operacije običajnega (MHO) ali izjemnega (MHE) dviga in operacije prilagajanja sredstva za posebne poskuse. Opredeljeno je, da je zadnja roka za predajo ponudb 16. 3. 2026 ob 12. uri (ura v Parizu). Tiste v točki 5.1.12 so v formatu UTC. Okvirni sporazum je sklenjen za njegovo celotno veljavnostno obdobje z minimalnim zneskom, ki odgovarja delu 1 na določene količine, in z največjim zneskom (1 000 000 € brez DDV), ki je naveden v točki 2.1.3 spodaj. Ta največji znesek odgovarja globalni oceni za projekt okvirnega sporazuma na njegovo veljavnostno obdobje, brez obveznosti, da ga mora država doseči. Največji znesek, naveden v točkah 2 in 5 spodaj, je v evrih brez DDV. Dokumentacija za pogajanja bo kasneje poslana kandidatom, ki so bili povabljeni za predlaganje.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Spektrométerek – MARCHE PUBLIC PORTANT SUR L'ACQUISITION D'UN SPECTROMÈTRE D'ABSORPTION INFRAROUGE
CNRS - DR17FrancijaSpectrometersLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Szintmérő berendezések – Optimisation des collectes en Apport Volontaire sur le territoire du SM SIROM Flandre Nord
SIROM Flandre NordFrancijaLevel-measuring equipmentUrban solid-refuse collection servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Franciaország – Kromatográfok – ACHAT D’UNE CHAINE DE CHROMATOGRAPHIE LIQUIDE DE HAUTE PERFORMANCE COUPLÉE À UN SPECTROMÈTRE DE MASSE TRIPLE QUADRIPOLAIRE POUR LABÉO
GIP LABEOFrancijaChromatographsRok v 25 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Franciaország – Mennyiségmérő műszerek – Acquisition d’un système de métrologie pour Laboratoire de Mécanique des Fluides et d’Acoustique – (UMR5509 - CNRS)
CNRS Rhône AuvergneFrancijaInstruments for measuring quantitiesRok v 26 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026