Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Pásztázószondás mikroszkópok – Raman- & AFM-System
Fraunhofer Institut für LasertechnikNemčijaObjavljeno dne 26. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
Raman- & AFM-System
CPV kodi
Scanning probe microscopes
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Spektrométerek – Photolumineszenz-Mapper-NIR - PR1150863-3240-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSpectrometersRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Beschaffung eines Beschichters zur Fertigung von Batterieelektroden
Universität MünsterNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Mikroszkópok – Fluoreszenzmikroskope für aufrechte und inverse Anwendung
Universität BielefeldNemčijaMicroscopesOptical instrumentsRok v 29 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Mikroszkópok – Supply of a Scanning Electrochemical Microscope
European Commission, DG JRC - Joint Research CentreNemčijaMicroscopesInstruments for measuring quantitiesChemistry analyserRok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026