Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Storitve, povezane z dogodki – Vergabe eines Rahmenvertrages für die Planung und Durchführung von Fachkongressen für die Sozialwirtschaft („Rahmenvertrag Fachkongress Sozialwirtschaft“)
Bayerisches Staatsministerium für Familie, Arbeit und SozialesNemčijaObjavljeno dne 02. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
V okviru okvirnega pogodbe za največ šest let od podpisanja pogodbe (predvideno od septembra 2026) naj bi bilo podjetje naročeno, da načrta in izvede strokovni kongres za socialno gospodarstvo Državnega ministrstva za družino, delo in socialno varstvo (StMAS) v prihodnjih letih. Okvirni pogodbi naj bi bil enostransko obvezujoč, to je, da se izvajalec enostransko obveže do naročnika, da bo na povabilo izvajal dogovorjene storitve. Podrobna opis predmeta se izhaja iz opisa storitev.
CPV kodi
Event servicesSeminar organisation services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaSecurity servicesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Különféle üzleti szolgáltatások – Bestellung eines externen Datenschutzbeauftragten für den Forschungsverbund Berlin e.V.
Forschungsverbund Berlin e.V.NemčijaMiscellaneous business-related servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltNemčijaProject-management services other than for construction workRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNemčijaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026