Nazaj na iskanje
Italija – Oprema za parajadranje – FORNITURA DI MATERIALI DI CONDIZIONAMENTO CARICHI INDIVIDUALI PER PARACADUTISTI PER IL POTENZIAMENTO DELLA CAPACITA AVIOLANCISTICA
DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI AERONAUTICI E PER L’AERONAVIGABILITÀItalijaObjavljeno dne 17. feb. 2026
Ni danega rokaOpis
- št. 5130 Polivalentni kontejnerji za zračni spust orožja; - št. 5130 H-ovite opreme z sistemom "single point release" za kondicioniranje torb za zračni spust padalskega osebja; - št. 5130 Zavora za zračni spust z vrvjo. Skupni znesek 7.589.777,67 EUR, od tega je programiranih storitev za 5.059.851,78 EUR in opcijsko količino za 2.529.925,89 EUR.
CPV kodi
Parasailing equipment
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Tornatermi felszerelés – PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI ARREDI NELLA NUOVA PALESTRA A SERVIZIO DEL PALAZZETTO DELLO SPORT
Comune di La SpeziaItalijaGymnasium equipmentRok v 26 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Olaszország – Sportcikkek és felszerelések – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DI FORNITURA E POSA DI PLAYGROUND PRESSO GIARDINI A LAGO DEL COMUNE DI COMO
Comune di ComoItalijaSports goods and equipmentRok v 37 dnehObjavljeno na 06. avg. 2026
Svédország – Játékszerek – Lekmaterial & Pedagogiskt material till förskolan 2026
Falkenbergs KommunŠvedskaToysGamesEducational gamesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Szabadtéri sportfelszerelés – Ljusriggar till Finnvedsvallen
Värnamo kommunŠvedskaOutdoor sports equipmentField and court sports equipmentExterior lightsRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026