Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov) – TRAVAUX D'INSTALLATION, INTEGRATION ET MAINTENANCE DU SYSTEME DE CONTROLES D'ACCES ET D'INTRUSION TIL ET DE LA VIDEO PROTECTION A L'UNIVERSITE DE CAEN NORMANDIE
UNIVERSITE DE CAEN NORMANDIEFrancijaObjavljeno dne 15. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
TRAVAUX INSTALLATION INTEGRATION ET MAINTENANCE CONTROLES D'ACCES INTRUSION ET VIDEO PROTECTION
CPV kodi
Electrical wiring and fitting workJoinery work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancijaOverhaul and refurbishment workRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancijaSewerage workRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancijaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok v 44 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancijaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok v 23 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026