Nemčija – Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve – New Delhi, Neubau Deutsches Haus, Generalplanungsleistungen
Opis
Predmet podelitve pogodbe so naslednje opisane splošne načrtovalne storitve za izgradnjo novega objekta "Nemško hišo" na parceli 2, Nyaya Marg, Chanakyapuri, New Delhi, Indija. Splošne načrtovalne storitve vključujejo naslednje pogodbene module: •Objektno načrtovanje stavb •Objektno načrtovanje prostorev •Fachplanung Tragwerksplanung •Fachplanung Tehnična oprema (HLS, ELT) •Spezif. Leistungspflichten Termična gradbena fizika in gradbena in prostorna akustika •Spezif. Leistungspflichten Koordinacija varnosti in zdravja (SiGeKo) •Spezif. Leistungspflichten Protiognenje Nemško hišo naj bo dolgoročno namenjena za namestitev Nemške šole New Delhi (DSND) in Nemško-indijsko zunanjo trgovino (AHK). Začasno naj bo v prvi fazi uporabe nameščena tudi kancelarija Nemškega veleposlaništva New Delhi. Cilj načrtovanja je novogradnja, ki bo zadovoljila zahteve prve faze uporabe z uporabo kancelarije, zlasti v pogledu na zahteve varnosti, vendar se lahko hkrati z malo stroškov v drugi fazi uporabe preoblikuje. Del stavbe, ki ga bo uporabljala AHK, bo načrtovan in izgrajen po načelu Core-and-Shell. Načrtovanje dela AHK vključuje suho gradnjo, fasado in zunanje prostore. Izgradnja vključuje TGA in je del lastne izvajanja in ni predmet načrtovanja. Predvideni novi objekt naj bo, po predhodnem načrtu, nadzemnih štirih nadstropij in enega podzemnega nadstropja. Predvideno bruto nadstropje meri približno 6.400 m² nadzemno in 1.840 m² podzemno. V prvi fazi uporabe naj bodo nameščeni naslednji funkcijski prostori: •Vhodni prostori za uporabniške prostore •Pravna, konzularna in vizna pisarna za obiskovalce •Kancelarijski prostor •Varovalni prostori •Regionalna zdravstvena ordinacija •Učilnice osnovne šole •Učiteljske sobe in upravni prostor šole •Športna dvorana •Vrtec •Prostori za AHK •Podzemno nadstropje s tehnološkimi prostori in podzemno garažo •Notranji dvorišče in strešna terasa z nadstreškom Načrtovalec je dolžan izvesti načrtovalne predpise in kakovostne zahteve naročnika. Pri tem mora skrbeti za usklajevanje z odgovornimi organi za dovoljenja, če je to potrebno. Nemške norme in pravilniki so uporabiti v smislu primerjanja ciljev zaščite. Odločitev, ali naj bo po nemških ali indijskih standardih načrtovano in zgrajeno, se bo sprejela v posameznem primeru v soglasju z naročnikom. Cilj je osnovno lokalno gradbeno delo. Morajo biti zagotovljeni načrt, ki je po lokalnem načrtovanju dovoljen in je možno izvesti pod večinoma lokalnimi pogoji z lokalnimi pogodbenimi partnerji in je ekonomičen. Načrtovanje prostorev vključuje poleg robnih površin s perimetralno zaščito in zunanjo stražo notranji dvorišče, strešno teraso, strešno površino in dele fasade. Vrsta in obseg zelenjenja fasade je določiti v okviru oblikovanja fasade. Prostore je treba načrtovati v skladu s podnebnimi razmerami in izpolniti varnostne zahteve kancelarije. Fachplanungsleistungen za konstrukcijo in tehnično opremo je potrebno izvesti kot del splošnih načrtovalnih storitev. Pogodba vključuje tudi potrebne omenjene specifične dolžnosti ter morebitne druge storitve, ki niso omenjene, vendar so potrebne za doseganje dogovorjenega skupnega rezultata. Grobo ocenjene stroške gradnje (KG 200-600 in KG 750-790 po DIN 276) znašajo približno 25.411.902 EUR neto. Datum oddaje evropskega oglasa na Urad za uradne objave Evropske unije: 16.07.2026
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWNemčijaArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planungsleistung Neubau Kindertagesstätte Rosche
Gemeinde RoscheNemčijaEngineering design servicesArchitectural and related servicesRok v 40 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)NemčijaProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ MaterialwirtschaftNemčijaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026