Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Építési munkák – A59, Verkehrszeichenträger für HBL 2
Die Autobahn GmbH des Bundes - NL RheinlandNemčijaObjavljeno dne 25. avg. 2026
12 dni preostankaOpis
AK Duisburg (A 40) - AS Duisburg-Marxloh, A59, Verkehrszeichenträger für HBL 2 Herstellung der Verkehrszeichenträger BW 215.1 auf der A59 FR DÜSS, BW 270 -Rampe B-D und die Verkehrszeichenträger BW 245, 248, 267 und 268 auf der A40 in FR Essen
CPV kodi
Construction workTrunk road construction work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Sportcsarnok építése – Neubau Dreifeld-Sporthalle am Gymnasium Franziskaneum - LOS 15 - Trennvorhänge
Stadt MeißenNemčijaSports hall construction workRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Tereprendezési munkák – Freianlagen Füssen
Stadt FüssenNemčijaLandscaping workExcavating and earthmoving workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelvény szerelése – Neubau Dreifeld-Sporthalle am Gymnasium Franziskaneum - LOS 23 -Sanitärinstallation
Stadt MeißenNemčijaSanitary fixture installation workSports hall construction workRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Építési munkák – Holzbauarbeiten, Neubau einer Kita, 51503 Rösrath
Kath. Kirchengemeinde St. NikolausNemčijaConstruction workRok v 11 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026