Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Németország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – Lieferung und Einbau von Endokopieaufbereitungsanlagen
Lahn-Dill-Kliniken GmbHNemčijaObjavljeno dne 06. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Lieferung und Einbau von Endokopieaufbereitungsanlagen im Rahmen des Projektes Baumaßnahmenpaket 3a
CPV kodi
Endoscopy, endosurgery devicesSterilisation, disinfection and hygiene devices
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 41 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026