Nazaj na iskanje
Češka – Merilni transformator – CM25040 – PŘÍSTROJOVÉ TRANSFORMÁTORY VN
ČEZ Distribuce, a. s.ČeškaObjavljeno dne 08. mar. 2026
Ni danega rokaOpis
Predmet javne nabave je pogodbeno zabezpečenje napravilnih transformatorjev VN z izbranim dobaviteljem za načrtovane investicijske akcije, načrtovane popravke in zabezpečenje odstranitve havarijnega stanja v dobavah napravilnih transformatorjev VN za varno in zanesljivo delovanje naprav distribucijskega sistema za obdobje 3.M/2027–2.M/2033.
CPV kodi
Instrument transformer
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Csehország – Egyen-váltakozó áramú átalakítók – DNS - Střídače pro výstavbu FVE
ČEZ, a. s.ČeškaInvertersRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Csehország – Világítóberendezések és villamos lámpák – MODERNIZACE VEŘEJNÉHO OSVĚTLENÍ VE MĚSTĚ KRASLICE – ETAPA III
Technické služby města Kraslic, příspěvková organizaceČeškaLighting equipment and electric lampsRok v 31 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Csehország – Áramfejlesztő egységek – Pořízení nové kogenerační jednotky do Sportareálu v České Lípě
Město Česká LípaČeškaGenerator unitsRepair and maintenance services of generatorsInstallation services of generatorsRok v 33 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Csehország – Villamos motorok, áramfejlesztők és transzformátorok – Klimaticky odolná živá laboratoř Podluží
Region PodlužíČeškaElectric motors, generators and transformersRok v 31 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026