Francija – Železnina – 2026-008 - ACCORD CADRE QUINCAILLERIE ET PETIT OUTILLAGE
Opis
Ta konsultacija se nanaša na večopredeljen dogovor z več opredeljenimi pogodbeniki za oskrbo z izdelki iz kovinarskega blaga in majhnim orodjem za letališča Côte d’Azur in letališče Golf de Saint-Tropez. Oblika cen na trgu: enotna Razdelitev na dele: Ne velja Razdelitev na trase: Ne velja Upoštevanje variant: DA Se sklicujte na podrobnosti v dokumentu za poslovne konsultacije (komuniciranih kandidatom, ki so dovoljeni za predlaganje ponudbe). Predviden datum začetka izvajanja pogodbe: MAJ 2026 Informacije o večopredeljenem dogovoru: V skladu s člankom R.2162-2 kode javnih nabavk pogodba predvideva uveljavitev večopredeljenega dogovora z več pogodbeniki. Največje število predvidenih sodelujočih v večopredeljenem dogovoru: 4 V skladu s člankom R.2162-4 kode javnih nabavk je večopredeljeni dogovor sklenjen brez minimalnega zneska in je omejen z največjim zneskom za celotno trajanje večopredeljenega dogovora, vključno s vsemi podaljški: - 2 000 K € brez DDV za letališča Côte d’Azur, - 200 K € brez DDV za letališče Golf de Saint-Tropez. Predhodne objave, povezane z isto konsultacijo: ne velja. ADMINISTRATIVNE MODALITETE Izbrani kandidati bodo obveščeni o razpoložljivosti dokumentov za poslovne konsultacije po koncu faze izbora kandidatov. Prevzem dokumenta: Dokumenti morajo biti prevzeti na naši platformi AIR ACHATS po brezplačni registraciji na https://achats.nice.aeroport.fr/ Predaja kandidatur: Način odprtja: seje za odpiranje ponudb niso javne. Končni datum in čas za prejem kandidatur: 09/03/2026 ob 12:00, strogi rok. Mesto predaje predlogov: Dokumenti morajo biti predani na naši platformi AIR ACHATS po brezplačni registraciji na https://achats.nice.aeroport.fr/ Elektronska obdelava postopkov: predaja ponudb v elektronski obliki je obvezna. OPOZORILO: V skladu s člankom R2132-7 kode javnih nabavk mora biti ponudba obvezno predana v elektronski obliki na naši platformi “AIR ACHATS”. Na platformi “AIR ACHATS” lahko brezplačno dobi račun: https://achats.nice.aeroport.fr/ Kopija varnostnega arhiva (neobvezna) Kopija varnostnega arhiva je mogoče poslati v skladu s predpisi članka R2132-11 zgoraj navedenega kode, v določenem roku za predajo prvotnega dokumenta: - ali po pošti: Kopija varnostnega arhiva mora biti položena v zaprti omarici z razberljivim napisom: « kopija varnostnega arhiva », številka in naslov konsultacije ter ime kandidata, ki se nanaša nanjo. Ta kopija mora biti poslana v določenem roku za predajo kandidatur ali ponudb: - ali predana z izdajo potrdila na AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR - Oddelka za nakup - Zgradba B1 – 6. nadstropje- Dostop po ulici Coste Bellonte - AEROPORT NICE COTE D’AZUR (sprejem od ponedeljka do petka od 9.00 do 12.00 in od 14.00 do 17.00) - ali po pošti: AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR – Zgradba B1 – 6. nadstropje- Ulica Coste Bellonte B.P 3331 – 06206 Nice Cedex 3. ali v elektronski obliki: Na naslednjo naslov z naslovom « COPIE DE SAUVEGARDE », sledijo številka, naslov konsultacije in ime kandidata, ki se nanaša nanjo: [email protected] predstavitev kandidatur: Dokumenti morajo biti brezpogojno napisani v francoskem jeziku. Morajo vsebovati vse navedene dokumente. Ponudbe morajo brezpogojno prispeti pred končnimi datumi in urami, navedenimi na platformi “AIR ACHATS”. Oglej: Ne velja Kriteriji za oceno kandidatur Največje število kandidatov, dovoljenih za predlaganje ponudbe: ne velja Kupec preveri sposobnost za opravljanje poslovne dejavnosti, ekonomsko in finančno sposobnost ter tehnične in profesionalne sposobnosti kandidatov. V skladu s predhodno navedenimi dokumenti in v skladu s predpisi kode javnih nabavk bodo le kandidati, ki imajo dovolj finančnih, tehničnih in profesionalnih sposobnosti za izvajanje storitev, ki so predmet pogodbe, dovoljeni za predlaganje ponudbe. Finančne, tehnične in profesionalne sposobnosti kandidatov morajo biti povezane in sorazmerno z namenom pogodbe. STIK ZA TEHNIČNE IN ADMINISTRATIVNE VPITOV: Neposredno na platformi “AIR ACHATS” s prijavo na svoj račun.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Jelzőtáblák és tartozékaik – Fourniture et pose de panneaux de signalisation
Ville de Saint Dié des VosgesFrancijaSigns and related itemsRok v 29 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Bitumen – Fourniture d'émulsion de bitume avec location d'une cuve de stockage
Communauté de Communes Lot et TolzacFrancijaBitumenRoad-construction materialsRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Csapszegek és csavarok – Fourniture de vis fabriquées à façon
CEA CESTA (33)FrancijaBolts and screwsRok v 95 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Építőanyagok és kapcsolódó termékek – FOURNITURE ET LIVRAISON DE MATERIAUX DE SECOND OEUVRE POUR TRAVAUX BATIMENTS EN REGIE
Tarn et Garonne HabitatFrancijaConstruction materials and associated itemsMiscellaneous construction materialsElectricityRok v 28 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026