Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Poljska – Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake – Budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Fabianowskiej w Luboniu
AQUANET S.A.PoljskaObjavljeno dne 02. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Predmet naročila je gradnja sanitarnega kanalizacijskega omrežja na ulici Fabianowskiej v Luboniu, v okviru katerega spadajo: - kanalizacijsko omrežje s premerom DN200, dolžina 182,82 m - kanalizacijski priključki – novi priključek – 5 kos, Podrobnej opis predmeta naročila predstavlja priloga št. 8 do SWZ. Lokacija izvajanja predmeta naročila: Luboń.
CPV kodi
Construction work for water and sewage pipelinesSite preparation workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workWorks for complete or part construction and civil engineering workConstruction work for pipelines, communication and power linesRoad construction worksSurface work for streetsPaving and asphalting works
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Közútjavítás – Remont infrastruktury drogowej na terenie Miasta Łodzi z podziałem na II części w ramach zadań Budżetu Obywatelskiego
Miasto Łódź – Urząd Miasta ŁodziPoljskaRoad-repair worksSurface work for streetsPaving and asphalting worksRok v 5 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Építési munkák – Zaprojektowanie, budowa i wyposażenie (dostawa i instalacja systemów i urządzeń) linii kolejowych dużych prędkości nr 85 i 86 w zakresie branż KSRK, teletechnika oraz branż towarzyszących
Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o.PoljskaConstruction workConstruction work for railways and cable transport systemsRailway construction worksRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Építési munkák – Przebudowa i poprawa funkcjonalności kompleksu kuchennego w celu spełnienia wymogów sanitarnych i systemu HACCP wraz ze zmianą i optymalizacją procesu technologicznego przygotowania posiłków” – etap 1 kuchnia tymczasowa
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. św. Jadwigi Królowej w RzeszowiePoljskaConstruction workHospital facilities construction workElectrical installation workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Kerékpárút építése – Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania „Budowa dróg pieszo-rowerowych wzdłuż Jeziora Żywieckiego i wzdłuż Jeziora Międzybrodzkiego na terenie Gminy Czernichów”
ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY D/S EKOLOGII W ŻYWCUPoljskaCycle path construction workWorks for complete or part construction and civil engineering workPedestrian ways construction workRok v 18 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026