Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Lézerek – 3dLDA - 3D-Lasermesstechnik im Twist-Flow Windkanal
F&E GmbHNemčijaObjavljeno dne 26. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Beschafft werden soll ein 3D-Laser-Doppler-Anemometrie-System (3D-LDA-System). Das System soll im Windkanal des Institutes für Schiffbau und Maritime Technik der HAW Kiel installiert und eingesetzt werden.
CPV kodi
Lasers
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Mikroszkópok – Fluoreszenzmikroskope für aufrechte und inverse Anwendung
Universität BielefeldNemčijaMicroscopesOptical instrumentsRok v 29 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Beschaffung eines Beschichters zur Fertigung von Batterieelektroden
Universität MünsterNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Mikroszkópok – Supply of a Scanning Electrochemical Microscope
European Commission, DG JRC - Joint Research CentreNemčijaMicroscopesInstruments for measuring quantitiesChemistry analyserRok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Spektrométerek – Photolumineszenz-Mapper-NIR - PR1150863-3240-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSpectrometersRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026