Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Vergabe zu: 1002000923 NUIX Lizenzen bis Ende 2027
Landeskriminalamt Nordrhein-WestfalenNemčijaObjavljeno dne 15. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
NUIX-Lizenzen
CPV kodi
Software package and information systemsIT services: consulting, software development, Internet and support
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Szerverek – Serversystem für KI Interferenz Workloads - PR1237100-3190-I
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12NemčijaServersRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Licenckezelő szoftvercsomag – VMware-Lizenzen und -Support
Universitätsklinikum Köln AöRNemčijaLicense management software packageSoftware package and information systemsSoftware support servicesRok v 4 dniObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Spracherkennung - Klinikum Region Hannover
Klinikum Region Hannover GmbHNemčijaSoftware package and information systemsRok v 10 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Rahmenvereinbarung Red Hat Produkte
Land Niedersachsen vertreten durch IT.Niedersachsen FG 24 - Zentrale Vergabestelle ITNemčijaSoftware package and information systemsIndustry specific software packageOperating systemsRok v 16 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026