Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Nemčija – Gradbena dela na stavbah – 260623_02239_718_3202_318 Holzbau und Dachabdichtung
Immobilienmanagement der Wissenschaftsstadt Darmstadt (IDA)NemčijaObjavljeno dne 05. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Konstruktive Holzbau- und Dachabdichtungsarbeiten; umbauter Raum Holzbau: ca. 10.800 m³, Dachflächen: ca. 1.600 m²
CPV kodi
Building construction workPrefabricated buildingsWoodworkRoof insulation work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Tereprendezési munkák – Freianlagen Füssen
Stadt FüssenNemčijaLandscaping workExcavating and earthmoving workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelvény szerelése – Neubau Dreifeld-Sporthalle am Gymnasium Franziskaneum - LOS 23 -Sanitärinstallation
Stadt MeißenNemčijaSanitary fixture installation workSports hall construction workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – Polizeirevier Werdau, Erweiterung
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und VertragsmanagementNemčijaHeating, ventilation and air-conditioning installation workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelési munka – Neubau von Erweiterungsanbauten an der Franziskus Schule - Abwasser-, Wasser-, Gasanlagen
Kreis ViersenNemčijaSanitary worksPlumbing and drain-laying workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026