Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Fényképezőgépek – Hochgeschwindigkeitskamera
Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf e.V.NemčijaObjavljeno dne 26. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Lieferung, Installation und Inbetriebnahme einer Hochgeschwindigkeitskamera
CPV kodi
Cameras
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Földmérő, hidrográfiai, oceanográfiai és hidrológiai műszerek és berendezések – Lieferung eines Mobile Mapping Systems inkl. Software und Zubehör
Hanse- und Universitätsstadt Rostock, Die Oberbürgermeisterin, Rechts- und Vergabeamt, SG Zentrale Vergabe und BeschaffungNemčijaSurveying, hydrographic, oceanographic and hydrological instruments and appliancesSurveying instrumentsSoftware package and information systemsRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Laborleistungen für das ukb
BG Klinikum Unfallkrankenhaus Berlin gGmbHNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Laboratory reagentsServices provided by medical laboratoriesRok v 41 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Spektrométerek – Photolumineszenz-Mapper-NIR - PR1150863-3240-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSpectrometersRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Beschaffung eines Beschichters zur Fertigung von Batterieelektroden
Universität MünsterNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok v 31 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026