Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Lamivudin, Tenofovirdisoproxil und Doravirin, ATC J05AR24
Opis
To ni je odprti postopek, temveč tako imenovani open-house model! Obrazec za odprti postopek se uporablja le zato, ker za open-house model ni obrazca. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podlegajo javnemu naročanju, ker ni izbire. S tem obrazcem ni povezana podreditev pravilom javnega naročanja. AOK Bayern namerava s vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji skleniti neekskluzivne popustne pogodbe za učinkovino Lamivudin, Tenofovirdisoproxil in Doravirin, ATC J05AR24 po § 130c Abs. 1 SGB V. AOK Bayern ponudi vsi zainteresiranim farmacevtskim podjetjem, ki izpolnijo spodaj navedene pogoj za primernost, sklenitev enakih in neposredno pogajanj popustnih pogodb. Najzgodnejši možni začetek pogodbe je 1. junij 2026, vse pogodbe se končajo 31. maja 2028. Sklenitev pogodbe je mogoča vsakokrat med tem časovnim obdobjem, najkasneje pa 3. aprila 2028. Pogodbe je mogoče preklicati z enomesečnim opozorilom na koncu meseca. Ob začetku veljavnosti popustne pogodbe, ki jo je sklenila zvezna ali deželna, v odprtem postopku sklenjena pogodba za zdravila z učinkovino, ki je predmet naročila, open-house pogodbe za ustrezno obdobje veljajo avtomatsko. Pogodba se sklene z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki dokazujejo svojo primernost z izpolnjenim in podpisanim samodejnim priznanjem za zanesljivost. Farmacevtsko podjetje mora izpolniti in podpisati (izpustka iz registra morajo dokazati, da je podpisovalec avtoriziran, v nasprotnem primeru je potrebna pooblastila) pogodbo skupaj z izpolnjeno in podpisano prilogo "Določitev zdravil, ki so predmet pogodbe" in izpolnjeno in podpisano samodejno priznanje za zanesljivost. Dokumentacijo je mogoče predati ali v pisni obliki ročno podpisano ali v elektronski obliki z kvalificirano elektronsko podpisom. Pisno ročno podpisane dokumentacije v 2 izvodih v originalu poslati na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONISCHE dokumentacije z kvalificirano elektronsko podpisom so predložiti preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. Ob prejemu popolnih in pravilnih dokumentov do 3. vsakega meseca se pogodba začne naslednji dan v mesecu, v nasprotnem primeru pa v naslednjem mesecu. Pri ročno podpisanih dokumentih v pisni obliki je predhodna pošiljanje popolnih, izpolnjenih in podpisanih dokumentov kot skeniran dokument na e-poštni naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. Prosimo, opazite navodila za izpolnjevanje, ki so na voljo na www.dtvp.de med dokumentacijo za javno naročilo. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v projektu open-house postopka na portalu www.dtvp.de zahtevajo odključanje dokumentacije za javno naročilo. Povezava na portal je v tej objavi. Kot potencialni partnerji pogodbe so v povzetku le farmacevtska podjetja. Dokumentacija open-house postopka je odključana le farmacevtskim podjetjem kot potencialnim partnerjem pogodbe in je strogo zasebna. Z zahtevkom za odključanje dokumentacije potrjujejo podjetja zasebno obravnavo dokumentacije.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026