Nazaj na iskanje
Nizozemska – Goriva – Het leveren van HVO-100 brandstof in bulk
Gemeente HeusdenNizozemskaObjavljeno dne 08. jul. 2026
35 dni preostankaOpis
Naročnik v okviru tekoče javne nabave namerava skleniti pogodbo za dostavo HVO-100 goriva in AdBlue v velikih količinah. Dostava približno 80.000 l HVO-100 goriva in približno 3.000 l AdBlue v velikih količinah.
CPV kodi
Fuels
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Kerozin – Refreshment operation/relocation Jet fuel stock
Stichting Centraal Orgaan Voorraadvorming AardolieproductenNizozemskaAviation keroseneRok v 7 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Hollandia – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties
Luchtverkeersleiding NederlandNizozemskaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyRok v 41 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Hollandia – Villamos energia – Hogescholen Inkoop Platform - Elektriciteit en Aardgas 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034
Stichting Hanzehogeschool GroningenNizozemskaElectricityNatural gasRok v 58 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Hollandia – Villamos energia – Duurzame elektriciteit NPO/NOS
NOSNizozemskaElectricityRok v 28 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026