Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Ertugliflozin, ATC A10BK04
Opis
To ni je odprto postopek, temveč tako imenovani open-house model! Obrazec za odprto postopek se uporablja le zato, ker za open-house model ne obstaja obrazec. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podlegajo javnemu nabavnemu pravu zaradi odsotnosti izbora. Uporaba tega obrazca ne pomeni podrejanja pravnim predpisom javnega nabavnega prava. AOK Bayern namerava s vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji skleniti neekskluzivne popustne pogodbe o učinkovini Ertugliflozin, ATC A10BK04 po § 130c st. 1 SGB V. AOK Bayern vsi zainteresirani farmacevtski podjetji, ki izpolnijo spodaj navedene pogoj za ustreznost, ponuja sklenitev enakih in neposredno pogajanj neposredno pogajanj. Najzgodnejši možni začetek pogodbe je 01.06.2026, vse pogodbe se končajo 31.05.2028. Sklenitev pogodbe je mogoča vsakokrat v tem času, najkasneje pa 03.04.2028. Pogodbe je mogoče preklicati z eno mesečno opozorilom na koncu meseca. Ob začetku veljavnosti pogodbe, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je sklenila zavezujoča pogodba, ki jo je
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss eines nicht exklusiven Rabattvertrages nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Guanfacin (ATC-Code: N06BA21).
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.NemčijaPharmaceutical productsRok v 726 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Ticagrelor, ATC B01AC24
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNemčijaPharmaceutical productsRok v 210 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Németország – Testápoló termékek – Rahmenvertrag über Lieferung von Toilettenpapier / Papierfalthandtücher / flüssige Handwaschseife (GB StMUV)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayerische Landesamt für UmweltNemčijaPersonal care productsSoapToilet paperRok v 34 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Oxycodon und Naloxon, ATC N02AA55
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNemčijaPharmaceutical productsRok v 240 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026