Švica – Gradbena dela – UNIVERS_Nouveau bâtiment pour l'université de Neuchâtel _ Espace Tilo-Frey, Neuchâtel _ Échafaudages _ CFC 211.1
Opis
Delovna mesta za oporo
**TED Notice Number:** 2023/S 000-000000
**Contracting Authority:**
Ministrstvo za javno delo in infrastrukturo
**Contracting Entity:**
Direktorat za javno delo in infrastrukturo
**Contract Notice Number:**
2023/S 000-000000
**Publication Date:**
2023-00-00
**Deadline for the receipt of tenders or requests to participate:**
2023-00-00
**Type of contract:**
Delovna mesta za oporo
**Main CPV Code:**
45211000
**Short Description:**
Delovna mesta za oporo
**Place of Performance:**
Slovenija
**Estimated Value:**
1.000.000,00 EUR
**Funding:**
Sredstva Evropske unije
**Submission of Tenders:**
Direktorat za javno delo in infrastrukturo
**Additional Information:**
Za dodatne informacije se obrnite na:
Direktorat za javno delo in infrastrukturo
Ulica 1, 1000 Ljubljana, Slovenija
Telefon: +386 1 123 4567
Elektronska pošta: [email protected]
**URL:**
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:000000-2023:TEXT:EN:HTML
**Tender Documents:**
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:000000-2023:TEXT:EN:HTML
**Additional Information:**
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:000000-2023:TEXT:EN:HTML
CPV kodi
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Svájc – Építési munkák – Gebäudehüllensanierung G-G-Strasse 22-30, Zug
Baudepartement Stadt Zug, Abteilung HochbauŠvicaConstruction workRok v 37 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Svájc – Magasépítési munka – BAV 41544 Kiosk Hafenpromenade Enge, Ersatzneubau - BKP 201 Baugrubenaushub
HBD - Amt für Hochbauten (AHB)ŠvicaBuilding construction workRok v 38 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Svájc – Építési munkák – Renouvellement de la ligne de contact entre Arzier et St-Cergue - Travaux de ligne de contact
Compagnie du chemin de fer Nyon-St-Cergue-Morez SA, Service infrastructureŠvicaConstruction workRok v 53 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Svájc – Magasépítési munka – BAV 60653 Gemeinschaftszentrum Riesbach, Instandsetzung - BKP 221.4 Fenster aus Aluminium
HBD - Amt für Hochbauten (AHB)ŠvicaBuilding construction workRok v 37 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026